Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıda açıkladığımız gizlilik politikası Dersekranda tarafından geliştirilen şu uygulamaları içermektedir:

“ 4. Sınıf Dersekranda”,

“ 3. Sınıf Dersekranda”,

“ 2. Sınıf Dersekranda”,

“ 1. Sınıf Matematik”,

Okuyorum İlk Okuma Yazma”,

“ İngilizce Kelimeler Öğreniyorum “,

“ Okumatik Okuma Yazma ”,

Kolay İlk Okuma”,

Dikkat ve Zeka Etkinlikleri”,

Saat Ekranı”,

Kelimede Anlam”,

Çarpım Tablosu Oyunları”,

Ritmik Sayma- Saymatik”,

Çocuk Gizliliği

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.

Uygulamalarımız kişisel ve hassas kullanıcı verilerini toplamaz, işlemez herhangi bir şekilde paylaşmaz.

Bilgi toplamadaki birincil amacımız, size güvenli, verimli ve özelleştirilmiş bir deneyim sunmak ve ihtiyaçlarınızı veya isteklerinizi daha iyi karşılayan Hizmetler ve özellikler sunmaktır.

Sizin hakkınızda herhangi bir Kişisel Bilgi Toplamayız. “Kişisel Bilgiler” adınız, e-posta adresiniz, fiziksel adresiniz, takvim girişleriniz, kişi girişleriniz, dosyalarınız, fotoğraflarınız vb. Gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler anlamına gelir. Bu sayılan kişisel ve hassas bilgileri kesinlikle toplamıyoruz, paylaşmıyoruz.

Hizmetimizi her kullandığınızda, uygulamada bir hata durumunda, telefonunuzda günlük verisi denilen veri ve bilgileri (üçüncü taraf ürünleri aracılığıyla) topladığımız konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bu günlük verileri, cihaz Internet Protokolü (“IP”) adresi, cihaz adı, işletim sistemi sürümü, hizmetin kullanımına yönelik uygulama yapılandırması, hizmetin kullanım süresi ve tarihi gibi bilgileri ve diğer istatistikleri içerebilir.

Uygulama bilgileri ve performansı hakkındaki bilgileri topluyoruz. Bu bilgiler uygulama kilitlenme bilgileri, uygulama performansı ile ilgili bilgilerdir. Bu bilgileri uygulamalarımızı daha iyi, daha kaliteli hale getirmek için topluyoruz. Bu bilgileri kesinlikle herhangi bir şekilde paylaşmıyoruz.

Kişisel ve hassas kullanıcı bilgilerini kesinlikle toplamıyoruz ve paylaşmıyoruz.

Uygulamalarımız tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının gizlilik politikalarına ait bağlantılar aşağıdadır:

Google Play Services

AdMob

 

Üçüncü taraf web sitelerine ve hizmetlerine bağlantılar

Uygulamalar, üçüncü taraf reklamları dahil olmak üzere diğer web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere bağlantılar içerebilir. Bu diğer web sitelerinden veya çevrimiçi hizmetlerden birine tıklamayı seçerseniz, lütfen sağlayabileceğiniz herhangi bir bilginin bu Gizlilik Politikasına değil, bu web sitelerinin veya hizmetin gizlilik politikasına ve diğer hüküm ve koşullarına tabi olacağını unutmayın. Üçüncü taraf web sitelerini veya hizmetlerini kontrol etmiyoruz ve Uygulamalarda bu tür bir web sitesine veya hizmete bir bağlantının görünmesi, onları onayladığımız veya kullanıcı bilgileriyle ilgili politikalarını veya uygulamalarını onayladığımız anlamına gelmez. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesine veya hizmetine herhangi bir bilgi vermeden önce, bu web sitesinin veya hizmetin gizlilik politikasını ve diğer hüküm ve koşullarını gözden geçirmenizi öneririz.

Bize Ulaşın

Uygulamaları kullanırken gizlilikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya uygulamalarımızla ilgili sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

 

Google Reklam ve İçeri Ağı: https://policies.google.com/technologies/ads

Reklam Ayarları: https://adssettings.google.com/

http://www.youronlinechoices.com/

Google Analytics Gizlilik Politikası ve Kullanım

Şartları: https://support.google.com/analytics/answer/6004245

Güncelleme Eylül 2022