Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI VE KULLANIM KOŞULLARI

Toplayabileceğimiz Bilgilerin işlenmesi ile ilgili tercihlerinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası, mobil uygulamalarımız (“Uygulamalar” veya “Uygulamalar”) ve mobil hizmetlerimiz (“Hizmetler”) ile ilgili olarak ne tür bilgiler topladığımızı, kullandığımızı, paylaştığımızı ve bilgilerinizin güvenliğini açıklamaktadır.

Burada yer alan bilgiler ve şartlar şu uygulamaları içermektedir:

4. Sınıf Dersekranda, 3. Sınıf Dersekranda, 2. Sınıf Dersekranda, 1. Sınıf Matematik”, “,Okuyorum İlk Okuma Yazma“, “Okumatik Okuma Yazma” ,,Çarpım Tablosu Oyunları”,

 

Çocuk Gizliliği

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.

Hangi bilgileri topluyoruz

Bilgi toplamadaki birincil amacımız, size güvenli, verimli ve özelleştirilmiş bir deneyim sunmak ve ihtiyaçlarınızı veya isteklerinizi daha iyi karşılayan Hizmetler ve özellikler sunmaktır.

1. Kişisel Bilgiler

Sizin hakkınızda herhangi bir Kişisel Bilgi TOPLAMAYIZ. “Kişisel Bilgiler” adınız, e-posta adresiniz, fiziksel adresiniz, takvim girişleriniz, kişi girişleriniz, dosyalarınız, fotoğraflarınız vb. Gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler anlamına gelir.

2. Kişisel Olmayan Bilgiler

Uygulamalarımızı kullanımınız hakkında kişisel olmayan bilgileri ve Uygulamaların kullanımlarına ilişkin toplu bilgileri topluyoruz. “Kişisel Olmayan Bilgiler”, kullandığınız mobil cihazın türü, mobil cihazlarınızın benzersiz cihaz kimliği, mobil cihazınızın IP adresi, mobil işletim sisteminiz ve yolla ilgili bilgiler gibi anonim nitelikteki bilgiler anlamına gelir.

Topladığımız bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz

1. Kişisel Bilgiler.

Kişisel Bilgileri hiçbir şekilde toplamıyoruz ve kullanmıyoruz.

2. Kişisel Olmayan Bilgiler.

Android uygulamalarımızda kişisel olmayan bilgileri üçüncü taraf hizmetler aracılığıyla toplayabiliriz. Kişisel olmayan bilgileri (örneğin: kişisel olarak tanımlanamayan uygulama kullanım verileri ve cihaz kimliğiniz) şu amaçlarla topluyoruz: Tanımlanamayan kullanım istatistiklerini izlemek ve bu analizleri uygulamalarımızın ve oyunlarımızın kalitesini iyileştirmek için. Kişisel veya kişisel olmayan hiçbir bilgiyi üçüncü şahıslarla paylaşmayız, satmayız veya kiralamayız.

Uygulamalarımız tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının gizlilik politikalarına ait bağlantılar aşağıdadır:

Google Play Services

AdMob

Topladığımız bilgileri nasıl paylaşıyoruz

1. Kişisel Bilgiler.

Kişisel Bilgileri hiçbir şekilde toplamıyoruz ve paylaşmıyoruz.

2. Kişisel olmayan bilgiler.

Uygulamalarımızda görüntülenebilecek Üçüncü Taraf reklam ağlarından gelen reklamları kabul ediyoruz. Uygulamalarda hedefli reklamlar geliştirmek ve sunmak için belirli bilgileri üçüncü taraf reklamcılar, reklam ağları ve reklam platformlarıyla (“Reklam Varlıkları”) paylaşabiliriz. Ayrıca Reklam Kuruluşlarının, cihaz tanımlayıcınız, cihaz türünüz, cihaz markanız, cihaz modeliniz, ağ türünüz, cihaz diliniz ve IP adresiniz dahil, bizimle paylaşabilecekleri Hizmetler dahilinde kişisel olmayan bilgiler toplamasına da izin verebiliriz. Reklam kuruluşları ayrıca, bir reklamın kaç kez gösterildiği, bir reklamın ne kadar süreyle görüntülendiği ve bir reklama tıklama gibi reklamların performansıyla ilgili kişisel olmayan bilgiler de toplayabilir.

Üçüncü taraf web sitelerine ve hizmetlerine bağlantılar

Uygulamalar, üçüncü taraf reklamları dahil olmak üzere diğer web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere bağlantılar içerebilir. Bu diğer web sitelerinden veya çevrimiçi hizmetlerden birine tıklamayı seçerseniz, lütfen sağlayabileceğiniz herhangi bir bilginin bu Gizlilik Politikasına değil, bu web sitelerinin veya hizmetin gizlilik politikasına ve diğer hüküm ve koşullarına tabi olacağını unutmayın. Üçüncü taraf web sitelerini veya hizmetlerini kontrol etmiyoruz ve Uygulamalarda bu tür bir web sitesine veya hizmete bir bağlantının görünmesi, onları onayladığımız veya kullanıcı bilgileriyle ilgili politikalarını veya uygulamalarını onayladığımız anlamına gelmez. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesine veya hizmetine herhangi bir bilgi vermeden önce, bu web sitesinin veya hizmetin gizlilik politikasını ve diğer hüküm ve koşullarını gözden geçirmenizi öneririz.

Bize Ulaşın

Uygulamaları kullanırken gizlilikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya uygulamalarımızla ilgili sorularınız varsa, lütfen ilkokulders3575@gmail.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

Google Reklam ve İçeri Ağı: https://policies.google.com/technologies/ads

Reklam Ayarları: https://adssettings.google.com/

http://www.youronlinechoices.com/

Google Analytics Gizlilik Politikası ve Kullanım

Şartları: https://support.google.com/analytics/answer/6004245

Güncelleme Eylül 2021